top of page

DIS CEPHE

AHŞAP BOYA VE KORUYUCULARI
WOODEX BASE

Dış Cephe Uygulamaları için solvent bazlı, şeffaf, mavi küf ve mantar oluşumunu önleyici etkiye sahip astar.

MS-DS

Data Sheet

WOODEX AQUA BASE

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, şeffaf, mavi küf ve mantar oluşumunu önleyici etkiye sahip astar.

MS-DS

Data Sheet

WOODEX CLASSIC

Dış cephe uygulamaları için tiksotropik, alkid reçineli, renklendirilebilir, dokuyu gösteren, mat görünümlü, film yüzey yapmayan ahşap koruyucu. UV dayanımı için renklendirilmelidir. 

MS-DS

Data Sheet

AN Mimarlik Tasarım Dekorasyon İnşaat, Türkiye, Kontio kütük ev, sertifikalı ahşap malzeme, Teknos ahşap boya, Teknos ahşap koruyucular, Contura şömine, Contura soba, İstanbul, Türkiye

WOODEX AQUA CLASSIC

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, film yüzeyi yapmayan, dokuyu gösteren, nem ve suya karşı dayanımı yüksek, mat görünümlü, film yüzey yapmayan ahşap koruyucu. UV dayanımı için renklendirilmelidir. 

MS-DS

Data Sheet

WOODEX EKO

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, dokuyu gösteren, mat görünümlü, film yüzey yapmayan ahşap koruyucu. UV dayanımı için renklendirilmelidir. 

MS-DS

Data Sheet

WOODEX SOLID

Dış cephe uygulamaları için solvent bazlı, yarı parlak, örtücü ahşap boyası. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

WOODEX AQUA SOLID

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, yarı mat, örtücü ahşap boyası. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

NORDICA PRIMER
NORDICA PRIMER 10L.jpg

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, alkid bağlayıcılı, full mat, özel adezyon astar. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

NORDICA MATT
NORDICA MATT 10L.jpg

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, alkid bağlayıcılı, full mat, örtücü ahşap boyası. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

NORDICA EKO
NORDICA EKO 10L.jpg

Dış cephe uygulamaları için su bazlı, çift etkili, yüksek örtücülükte, parlak yüzeyli, uzun ömürlü ahşap boyası. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

AKRYLIN

Dış cephe uygulamaları için su bazlı akrilat, yarı mat, örtücü ahşap boyası. TEKNOS dış cephe opak renk kartelası, RAL ve NCS kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

HELO YACHT
HELO-YACHT.jpg

Dış hava koşullarına karşı yüksek dayanıma sahip, UV direnci yüksek, hızlı kuruyan, üretan alkid reçineli, parlak görünümlü, şeffaf yat verniği.

Sert ve dayanıklı film tabakası sayesinde çizilmeye ve  detarjan, yağ , gres vb aşındırıcılara karşı dayanıklıdır.

Ahşabı grileşme ve çatlamaya karşı korur.

MS-DS

Data Sheet

HELO-YACHT-INFO.jpg
bottom of page