top of page

ZEMIN BOYALARI

TEKNOFLOOR AQUA
Teknofloor_Aqua_10L.jpg

İç mekan zemin ( Beton, ahşap… ) uygulamaları için, tek komponentli, su bazlı akrilat esaslı, aşınma dayanımı yüksek, yarı parlak, örtücü zemin boyası. Genel alanlar, merdivenler, depolama alanları vb. Için uygundur. Boyasız ve daha önce alkid, üretan alkid veya akrilat boyalar ile boyanmış, beton ve ahşap yüzeylere uygulanabilir. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir.

Renk ; Teknos Teknofloor renk kartelasından renklendirilebilir.

Teknofloor_10L-INFO.jpg

MS-DS

Data Sheet

TEKNOFLOOR
teknofloor_3l.png

İç mekan zemin ( Beton, ahşap… ) uygulamaları için, tek komponentli, solvent bazlı üretan alkid esaslı, aşınma dayanımı yüksek, parlak, örtücü zemin boyası. Genel alanlar, merdivenler, depolama alanları vb. Için uygundur. Boyasız ve daha önce alkid, üretan alkid veya akrilat boyalar ile boyanmış, beton ve ahşap yüzeylere uygulanabilir. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir.

Renk ; Teknos Teknofloor renk kartelasından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

Teknofloor_10L-INFO.jpg
TEKNOFLOOR 2K
teknofloor_2k_muovi_10l.png

İç mekan zemin ( Beton ) uygulamaları için, çift komponentli, su bazlı - epoxy, M1 sağlık sertifikalı, aşınma ve kimyasallara dayanımı çok yüksek, hızlı kuruyan, parlak, örtücü zemin boyası. Sıva, tuğla, beton vb. yüzeylere uygulanabilir. Nemli ve yoğun temizleme gerektiren alanlarda ki duvarlarda da uygulanabilir. Suya, benzine, yağa, grese, çözücülerin sıçramasına ve zayıf asitlerin geçici etkisine karşı son derece dayanıklıdır. Teknofloor 2K, gıda hazırlama ve abalajlama ortamlarında kullanıma uygundur. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir.

Renk ; Teknos Teknofloor renk kartelasından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

Teknofloor_2K_10L-INFO.jpg
TEKNOSPRO BINDER PLUS

İç mekan ve hava koşullarına karşı korunan dış ortamda, ısıtmalı veya soğutmalı ortam zeminlerinde, duvarlarda, tavanlarda ( beton, tuğla, alçı, sıva vb.) kullanım için, tek komponentli, su bazlı, mikro akrilik esaslı, M1 sağlık sertifikalı, hızlı kuruyan, tozumayı önleyen bağlayıcı. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir.

Renk; Şeffaf.

MS-DS

Data Sheet

teknospro_binderplus_10l.png

AN Mimarlik Tasarım Dekorasyon İnşaat, Türkiye, Kontio kütük ev, sertifikalı ahşap malzeme, Teknos ahşap boya, Teknos ahşap koruyucular, Contura şömine, Contura soba, İstanbul, Türkiye

bottom of page