top of page

MOBİLYA

AHŞAP BOYA VE KORUYUCULARI
FUTURA AQUA 3
Futura_Aqua_3_10L.jpg

İç ve dış mekan uygulamaları için, su bazlı, Alkid reçineli, M1 sağlık sertifikalı, ful mat, örütücü adezyon astar. İç mekan ahşapları, panel yüzeyler, radyatörler, paslanmaz yüzeyler için adezyon arttırıcı astar olarak kullanılır. Kapılar, pencere kasaları, dolaplar, pervazlar, duvar ve tavan kaplamaları için uygundur. Dış mekanda ise ahşap pencereler, kapılar, balkon korkulukları, bahçe mobilyaları vb. için uygundur. Teknos opak iç mekan renk kartelası ve RAL, NCS vb. kartelalardan renklendirilebilir.

FUTURA AQUA 3-INFO.jpg

MS-DS

Data Sheet

FUTURA AQUA 20
Futura_Aqua_20_10L.jpg

İç ve Dış mekan uygulamaları için, su bazlı, üretan alkid reçineli, M1 sağlık sertifkalı, VTT Belgeli ( denizcilik ekipman onayı, Module B ), Oyuncak güvenliği şartnamasenine uygun 2009/48/EC, Yarı-Mat, opak son kat boya. Pencereler, kapılar, duvar ve tavan kaplamaları, iç mekan ve bahçe mobilyaları için uygundur. Teknos opak rek kartelası ve RAL,NCS vb. renk kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

FUTURA AQUA 3-INFO.jpg
FUTURA AQUA 40
Futura_Aqua_40_10L.jpg

İç ve Dış mekan uygulamaları için, su bazlı, üretan alkid reçineli, M1 sağlık sertifkalı, VTT Belgeli ( denizcilik ekipman onayı, Module B ), Oyuncak güvenliği şartnamasenine uygun 2009/48/EC, Yarı-Parlak, opak son kat boya. Pencereler, kapılar, duvar ve tavan kaplamaları, iç mekan ve bahçe mobilyaları için uygundur. Teknos opak rek kartelası ve RAL,NCS vb. renk kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

AN Mimarlik Tasarım Dekorasyon İnşaat, Türkiye, Kontio kütük ev, sertifikalı ahşap malzeme, Teknos ahşap boya, Teknos ahşap koruyucular, Contura şömine, Contura soba, İstanbul, Türkiye

FUTURA AQUA 3-INFO.jpg
FUTURA AQUA 80
Futura_Aqua_80_3la.jpg

İç ve Dış mekan uygulamaları için, su bazlı, üretan alkid reçineli, M1 sağlık sertifkalı, VTT Belgeli ( denizcilik ekipman onayı, Module B ), Oyuncak güvenliği şartnamasenine uygun 2009/48/EC, Parlak, opak son kat boya. Pencereler, kapılar, duvar ve tavan kaplamaları, iç mekan ve bahçe mobilyaları için uygundur. Teknos opak rek kartelası ve RAL,NCS vb. renk kartelalarından renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

FUTURA AQUA 3-INFO.jpg
FERREX AQUA
 
Ferrex_Aqua_10L.jpg

İç ve Dış mekan uygulamaları için, su bazlı, üretan alkid reçineli, VTT Belgeli ( denizcilik ekipman onayı, Module B ), Parlak, opak son kat boya. Pencereler, kapılar, duvar ve tavan kaplamaları, iç mekan ve bahçe mobilyaları için uygundur. Renkler gri ve beyaz.

MS-DS

Data Sheet

Ferrex AQUA-INFO.jpg
bottom of page