top of page

TELA

MINERAL IC CEPHE BOYALARI
TELA 3
Tela 3 10L.jpg

İç cephe  ( sıva, beton, alçı, tuğla, ahşap, panel vb . ) uygulamaları için, su bazlı akrilat esaslı, M1 sağlık sertifikalı, Full- Mat astar ve tavan boyası. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir. Islak silinebilirlik direnci, EN 13300'e göre sınıf 3 (ISO 11998).

Renk : Teknos iç cephe renk kartelası ve RAL, NCS vb. Kartelalardan renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

TELA 7
Tela 7 10L.jpg

İç cephe ( sıva, beton, tuğla, alçı, ahşap, panel vb. ) uygulamaları için, su bazlı – akrilat,  M1 sağlık sertifikalı, Mat iç cephe duvar ve tavan boyası. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir. Islak silinebilirlik direnci, EN 13300'e göre sınıf 2 (ISO 11998). Kapı ve pencereler için uygun değildir.

Renk :  Teknos iç cephe renk kartelası ve RAL, NCS vb. Kartelalardan renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

TELA 20
Tela 20 10L.jpg

İç cephe ( sıva, beton, tuğla, alçı, panel vb. ) uygulamaları için, su bazlı – akrilat,  M1 sağlık sertifikalı, Yarı - Mat iç cephe duvar ve tavan boyası. Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir. Islak silinebilirlik direnci, EN 13300'e göre sınıf 2 (ISO 11998). Kapı ve pencereler için uygun değildir.

Renk :  Teknos iç cephe renk kartelası ve RAL, NCS vb. Kartelalardan renklendirilebilir.

MS-DS

Data Sheet

AN Mimarlik Tasarım Dekorasyon İnşaat, Türkiye, Kontio kütük ev, sertifikalı ahşap malzeme, Teknos ahşap boya, Teknos ahşap koruyucular, Contura şömine, Contura soba, İstanbul, Türkiye

TELA TAUSTA
Tela_Taustamusta_10L.jpg

İç cephe ( sıva, beton, tuğla, alçı, panel, ahşap vb. ) uygulamaları için, su bazlı – akrilat,  M1 sağlık sertifikalı, Full - Mat iç cephe duvar ve tavan boyası. Özellikle asma tavan arka yüzeyleri vb alanlarda tavsiye edilir.  Fırça, rulo ve Airless ile uygulanabilir. Islak silinebilirlik direnci, EN 13300'e göre sınıf 3 (ISO 11998). Kapı ve pencereler için uygun değildir.

Renk :  Siyah.

MS-DS

Data Sheet

bottom of page